Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Belediye Meclis Üyesi Adayı Kürşad Yamaner, Akalar Mahallesi'nde ikamet eden Nezihe Teyze ve Abdullah Amca'nın ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına katıldı. Ramazanın bereketini ve dayanışma ruhunu yaşamak adına gerçekleştirilen bu ziyarette Yamaner, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek iftarı birlikte açtı.

Nezihe Teyze ve Abdullah Amca'nın sıcak misafirperverliği karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Yamaner, mahalle sakinlerine teşekkür etti. Mahalle halkının samimi destek ve ilgisinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Yamaner, birlikte geçirilen bu güzel akşamın, seçim sürecindeki dayanışma ve desteklerin önemini bir kez daha vurguladı. Yamaner, yaptığı açıklamada, ‘’Bu akşam Akalar Mahallemizde Nezihe teyzemiz ve Abdullah amcamızın iftar sofrasına misafir olduk. Misafirperverlikleri ve gönülden destekleri için teşekkür ederiz.’’ ifadelerini kullandı.

Bakan Özhaseki: “İstanbul’da 14 tane konutu tedbir amaçlı boşalttık” Bakan Özhaseki: “İstanbul’da 14 tane konutu tedbir amaçlı boşalttık”

Haber: H. Murat Taner