Kırklareli Merkez Başkanı Göç: “Kurban Bayramı’mız Mübarek Olsun” Kırklareli Merkez Başkanı Göç: “Kurban Bayramı’mız Mübarek Olsun”

Kırklareli Kent Konseyi, Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut'u makamında ziyaret etti. Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleri, Başkan Bulut'a kendilerini ağırladığı için teşekkürlerini iletti.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Kırklareli Kent Konseyi, "Kırklareli Kent Konseyi yürütme kurulu üyelerimiz ile birlikte ziyaret ettiğimiz Kırklareli Belediye Başkanı Sayın Derya Bulut’a göstermiş olduğu misafirperverlik için teşekkür ederiz," ifadelerini kullandı.

Görüşmede, Kırklareli’nin gelişimi ve kent yaşamının iyileştirilmesine yönelik projeler üzerinde duruldu. Kent Konseyi üyeleri, şehirde yürütülen ve planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkanı Derya Bulut, konsey üyelerine belediyenin projeleri ve hedefleri hakkında bilgi verdi ve onların görüşlerini dinledi.

Başkan Bulut, Kırklareli Kent Konseyi'ne çalışmalarında başarılar dileyerek, kentteki sivil toplum kuruluşlarıyla uyumlu ve işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay