AK Parti Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Murat Mahir Altan, Lüleburgaz sevdasını ve şehrin geleceğine dair vizyonunu mahalle ziyaretleriyle taçlandırdı.  Belediye Başkan Adayı Murat Mahir Altan ve ekibi, yağmurlu havaya rağmen çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Altan ve beraberindeki ekip, şehrin çeşitli noktalarında sürdürdükleri seçim çalışmalarını, dün gece başlayan yağmur yağışına rağmen aksatmadan sürdürdü.Dere, Yılmaz ve Yıldırım mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, mahalle sakinleriyle yakından ilgilenen Altan, vatandaşların taleplerini dinledi, sorunlarını paylaştı ve çözüm önerilerini değerlendirdi.

Altan'ın mahalle ziyaretleri, sadece seçim öncesi bir propaganda faaliyeti olmaktan öte, Lüleburgaz'ın geleceğine dair samimi bir söylem ve eylem olarak nitelendirildi. Mahalle sakinleriyle doğrudan temas halinde olan Altan, vatandaşların güvenini kazanmak ve onların gerçek ihtiyaçlarını anlamak adına önemli bir adım attı.

81 İl Teşkilatı Bayramlaştı 81 İl Teşkilatı Bayramlaştı

Ziyaretler sırasında Altan, Lüleburgaz'ın tarihine, kültürüne ve değerlerine vurgu yaparak, şehrin altın çağına giden yolda sağlam adımlar atmaya devam edeceklerini belirtti.

Haber: H. Murat Taner