Babaeski Belediye Başkanı Fırat Yayla, Rengin ve Ferhat Celapkulu çiftinin nikahını kıyarak onların mutluluğuna ortak oldu. Başkan Yayla, "Rengin ve Ferhat Celapkulu’nun nikahlarını kıyarak bir çiftimizi daha birleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Çiftimize bir ömür mutluluklar diliyorum," diyerek çiftin yeni hayatlarına adım attıkları bu özel günlerinde yanında bulundu.

Ayrıca, Süzgen ailesinin oğulları Göktuğ’un, Han ve Kılıç ailelerinin oğulları Yağız ve Deniz’in sünnet düğünlerine de katılan Başkan Yayla, "Evlatlarımızın vatana ve millete hayırlı olmalarını dilerim," sözleriyle geleceğin teminatı olan çocuklara ve ailelerine en iyi dileklerini iletti.

Başkan Yayla, katıldığı bu özel günlerde ailelerin ve çocukların mutluluklarına ortak olarak Babaeski halkıyla iç içe olmanın ve onların önemli anlarında yanlarında bulunmanın gururunu yaşadığını belirtti.

Ataşehir'de evden çıkmayan kiracı engelli ev sahibinden çıkmak için 300 bin lira istedi Ataşehir'de evden çıkmayan kiracı engelli ev sahibinden çıkmak için 300 bin lira istedi

Haber: Arzu Dursun Atay

Muhabir: Arzu Dursun Atay