Cumhur İttifakı'nın Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, seçim çalışmaları kapsamında Vilayet Meydanı'nda bir iftar buluşması düzenliyor. Tüm Kırklarelilileri bu özel etkinliğe katılmaya davet eden Bulut, iftar programının bu akşam saat 19:40'ta başlayacağını duyurdu. Vilayet Meydanı'nda gerçekleşecek olan buluşmada, hemşehrilerin bir araya gelerek Ramazan'ın bereketini ve dayanışmasını paylaşacakları belirtildi. Bulut, iftar programının, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmek, halkla doğrudan iletişim kurmak ve Kırklareli'nin gelecekteki hedeflerini paylaşmak için önemli bir fırsat olduğunu ifade etti.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: "'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal âlemindedir, Türkiye'de iktidar tektir ve o da Cumhurbaşkanlığı Kabinesidir" MHP Genel Başkanı Bahçeli: "'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal âlemindedir, Türkiye'de iktidar tektir ve o da Cumhurbaşkanlığı Kabinesidir"

Programda, katılımcılara yönelik hoşgörü ve birlik mesajlarının yanı sıra, Kırklareli'nin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine yönelik projelerin de ele alınacağı belirtildi. Derya Bulut, iftar buluşmasında tüm katılımcıları misafir etmekten büyük bir memnuniyet duyacaklarını ve birlikte güzel bir akşam geçireceklerini belirtti.

Haber: Arzu Dursun Atay