Kırklareli Valiliği, Ramazan Bayramı dolayısıyla il genelindeki güvenlik ve huzurun sağlanmasında önemli bir rol üstlenen Jandarma personelini ziyaret ederek teşekkür etti. Valilik yetkilileri, bayram boyunca 7/24 görev başında olan Jandarma personelinin özverili çalışmalarını takdir ederek, onlara bayramlarını kutladı.

Valilik tarafından yapılan açıklamada, Jandarma personelinin huzur ve güvenliğin teminatı olduğu vurgulanarak, görevlerini titizlikle yerine getiren personelin özverisi ve fedakarlığına vurgu yapıldı. Ayrıca, Valilik yetkilileri, Jandarma personelinin ailelerine de bayramlarını kutlamak ve teşekkür etmek amacıyla ziyaretler gerçekleştirdi.

Çocuk parkında dehşet: 5 yaşındaki kız, kaydırak altında yatan köpeğin saldırısına uğradı Çocuk parkında dehşet: 5 yaşındaki kız, kaydırak altında yatan köpeğin saldırısına uğradı

 Kırklareli Valiliği ziyaret hakkında şu ifadelere yer verdi; “Ramazan Bayramı münasebetiyle huzur ve güvenliğimiz için 7/24 esası ile her zaman olduğu gibi bayramda da görevi başında olan Jandarma  personelimizi, İl Jandarma Komutanlığında ziyaret ederek, bayramlarını kutladık.Güven ve huzurla nice bayramlara...”

Haber: Hacı Murat Taner