Evrensekiz Evrenspor, Erce Bertuğ Duman ile Anlaştı Evrensekiz Evrenspor, Erce Bertuğ Duman ile Anlaştı

Lüleburgaz Atletik Futbol Kulübü, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kulübün U-11 Takımı, lig maçları ve play-off maçları da dahil olmak üzere sezon boyunca hiçbir maçta yenilgi yüzü görmeden şampiyonluğa ulaştı ve kupayı havaya kaldırdı.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Lüleburgaz Atletik kupalara doymuyor. Lüleburgaz Atletik Akademisi'nde yetişen oyuncular bölgede fark yaratıyor. U-11 Takımı oynadığı lig maçları ve play-off maçları dahil hiç yenilmeden şampiyonluğa ulaşıp kupayı havaya kaldırdı. Tebrikler çocuklar" ifadelerine yer verildi.

Bu büyük başarı, kulübün altyapı çalışmalarının ne kadar etkili olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Lüleburgaz Atletik Akademisi, genç yeteneklerin keşfedilmesi ve geliştirilmesi konusunda önemli bir rol oynuyor. U-11 Takımı'nın bu başarısı, gelecekte kulübün daha büyük başarılar elde etme potansiyelini de ortaya koyuyor.

U-11 Takımı'nın şampiyonluğu, kulüp yönetimi, teknik ekip, oyuncular ve aileler tarafından büyük bir coşku ile kutlandı. Başarının mimarları olan genç oyuncular, bu zaferin tadını çıkarırken, gelecek sezonlar için de büyük bir motivasyon kaynağı elde etmiş oldular.

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: Hacı Murat Taner