Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu, 31 Mart Pazar günü yapılan Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan AK Parti adayı Dr. Fırat Yayla'yı tebrik ederek başarılar diledi. Mutlu, seçim kampanyası boyunca birlikte çalışan parti üyelerine ve örgüte teşekkürlerini iletti.

Başkan Mutlu, seçim sürecinde gösterilen çaba ve fedakarlıkların önemine vurgu yaparak, parti üyelerinin ve örgütünün olağanüstü gayretlerinden dolayı minnettarlığını belirtti. Ayrıca, kadın ve gençlik kollarının da emeklerine teşekkür eden Mutlu, seçim sürecinde ortaya konan birlik ve beraberlik ruhunun takdire şayan olduğunu ifade etti.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: "'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal âlemindedir, Türkiye'de iktidar tektir ve o da Cumhurbaşkanlığı Kabinesidir" MHP Genel Başkanı Bahçeli: "'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal âlemindedir, Türkiye'de iktidar tektir ve o da Cumhurbaşkanlığı Kabinesidir"

Mutlu, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’31 Mart Pazar günü yapılan Belediye Başkanlığı seçimini kazanan AKP adayı Dr. Fırat Yayla’yı kutluyor, başarılar diliyorum.

Seçim kampanyası süresince bizlerle birlikte yol yürüyen partililerimize, olağanüstü çaba harcayan Parti örgütüme, kadın ve gençlik kollarıma sonsuz teşekkür ediyorum.’’

Haber: H. Murat Taner