İYİ Parti'nin Lüleburgaz Belediye Başkan adayı Ahmet Etem Oruç, seçime sayılı günler kala bir açıklama yaparak Lüleburgaz halkına seslendi. Oruç'un ifadelerine göre, seçim atmosferinde yapılan olumsuz değerlendirmelere kulak asmadan, Lüleburgaz'a en iyi hizmeti sunmak için azami gayret gösterildiği belirtildi.

Oruç'un açıklamalarına göre, "Seçime 5 gün kaldı. Hain diyene de, cahil diyene de mecbur değilsin Lüleburgaz'ım. Hizmetin en İYİsini verebilmek için son 5 gün..." vurgusuyla, seçim sürecinde yapılan olumsuz ve yapıcı olmayan eleştirilere değinildi. Oruç, Lüleburgaz halkına, seçim sürecinin son günlerinde yapılan değerlendirmelerin önemine vurgu yaparak, adaylık sürecinde halkın gösterdiği ilgi ve destek için teşekkür etti.

Bu açıklamalarla birlikte, Ahmet Etem Oruç'un seçim öncesi Lüleburgaz halkına yönelik yapıcı bir mesaj verdiği ve hizmet odaklı bir yaklaşım sergilediği göze çarpıyor.

Türkiye’nin en büyük barajının yapıldığı ilçede, iktidar baraj altında kaldı Türkiye’nin en büyük barajının yapıldığı ilçede, iktidar baraj altında kaldı

Haber: Arzu Dursun Atay