AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Lüleburgaz Posta Hizmetleri Dağıtım Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Ziyaret sırasında çalışanlara kolaylıklar dileyen Sarıçam, posta hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesi için yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Posta hizmetlerinin önemine vurgu yapan Milletvekili Sarıçam, dağıtım müdürlüğünün çalışmalarını yakından takip ettiğini ve vatandaşların posta işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli önlemlerin alındığını belirtti. Çalışanların özverili çalışmalarını takdirle karşılayan Sarıçam, onlara teşekkür etti ve başarılar diledi.

Istranca Dağları'nda Keşif ve Bilirkişi İncelemesi Devam Ediyor Istranca Dağları'nda Keşif ve Bilirkişi İncelemesi Devam Ediyor

Ziyaret sırasında, posta hizmetlerinin yanı sıra dağıtım ve dağıtım sürecindeki gelişmeler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Milletvekili Sarıçam, Lüleburgaz Posta Hizmetleri Dağıtım Müdürlüğü'nün daha da gelişmesi ve vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunması için her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Haber: H. Murat Taner