Babaeski Belediye Başkanı Fırat Yayla, Uzman Psikolog Danışman Emine Beste Alban'ın psikolojik danışmanlık ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış törenine katılan Başkan Yayla, psikolojik danışmanlık ofisinin Alban ve ilçeye hayırlı uğurlu olması dileklerini iletti.

Psikolojik danışmanlık ofisinin açılışıyla ilgili olarak konuşan Başkan Yayla, Babaeski halkına değer katacak merkezlerin artmasını dilediğini belirtti. Psikolojik destek hizmetlerinin, ilçe halkının yaşam kalitesini artırmak ve ruh sağlığını desteklemek adına önemli olduğunu vurguladı.

Bayramın ilk gününde Eskişehir’de hava açık, sıcaklık ise artacak Bayramın ilk gününde Eskişehir’de hava açık, sıcaklık ise artacak

Başkan Yayla, genç girişimcilere destek vererek iş dünyasına katkı sağlama ve ilçenin sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunma çabalarını sürdüreceklerini ifade etti. Yayla, yaptığı açıklamada, ‘’Uzm. Psk. Dan. Emine Beste Alban’ın psikolojik danışmanlık ofisinin açılışını gerçekleştirdik. Genç kardeşime ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Babaeski halkına değer katacak merkezlerin daha da artmasını dilerim.’’ İfadelerini kullandı.

Haber: H. Murat Taner

Muhabir: Hacı Murat Taner