Ak Parti'nin Babaeski Belediye Başkan adayı Dr. Fırat Yayla, Babaeski'nin Atatürk Mahallesi'nde düzenlenen mitingde vatandaşlarla bir araya geldi. Yerel seçimler öncesinde gerçekleşen bu buluşma, Babaeski'nin geleceği ve beklentileri hakkında önemli bir platform sağladı.

Mitingde konuşan Dr. Fırat Yayla, Babaeskili vatandaşların umut dolu bakışları ve kendilerine olan güvenin, çalışma azimlerini daha da artırdığını ifade etti. Halkla birlikte, Babaeski'nin daha yaşanılabilir ve gelişmiş bir kent olması için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti. Yayla, Babaeskililerin desteğiyle, birlikte daha güzel günlerin geleceğine olan inancını dile getirdi.

Atatürk Mahallesi'nde gerçekleştirilen mitingde halkla sıcak bir diyalog kuran Yayla, vatandaşların talep ve beklentilerini dinleyerek, onların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşacaklarını vurguladı. Babaeski'nin gelişimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirmek için el ele verme çağrısı yapan Yayla, halkın güvenine layık olacaklarını söyledi. Yayla, miting hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Atatürk Mahallesi'nde bir araya geldiğimiz mitingimizde; siz değerli Babaeskili sakinlerimizin yüzlerindeki umut ışığı, sözlerimize duyduğunuz inanç, hepimizi daha da güçlendiriyor. Bu yolda, omuz omuza, yürek yüreğe vererek yürüyeceğimize olan inancımız tam. Sizlerle birlikte, daha güzel bir Babaeski için çalışmaya devam edeceğiz.  Çok güzeldiniz Atatürk Mahallesi, iyi ki varsınız!”

Yüce’den Bayram Mesajı Yüce’den Bayram Mesajı

Mitingdeki samimi atmosferin, Babaeskililerin destekleyici tutumunun ve birlikte yaşanan coşkunun, Ak Parti'nin Babaeski için belirlediği hedeflere ulaşmada ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdiği belirtildi. Babaeski'nin geleceğini şekillendirecek olan bu buluşmanın, yerel yönetim seçimlerinde halkın tercihlerini belirlemede önemli bir rol oynayacağı ifade edildi.

Haber: H. Murat Taner