Kırklareli Valiliği, Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Yönetim Kurulu 2024 yılı Nisan Ayı Olağan Toplantısına ev sahipliği yaptı. Toplantı, Vali Birol Ekici'nin başkanlığında gerçekleşti.

Çocuk parkında dehşet: 5 yaşındaki kız, kaydırak altında yatan köpeğin saldırısına uğradı Çocuk parkında dehşet: 5 yaşındaki kız, kaydırak altında yatan köpeğin saldırısına uğradı

Toplantıya, Edirne Valisi Yunus Sezer, Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu üyeleri de katılım gösterdi. Toplantıda, bölgenin ekonomik ve sosyal kalkınması için atılacak adımların yanı sıra gelecek dönemde gerçekleştirilecek projeler ve yatırımlar ele alındı. Bu çerçevede, bölgenin potansiyellerinin nasıl daha etkin bir şekilde değerlendirilebileceği ve sürdürülebilir kalkınmanın nasıl sağlanabileceği üzerine stratejiler tartışıldı.

Kırklareli Valiliği tarafından yapılan açıklamada, ‘’Trakya Kalkınma Ajansı  (TRAKYAKA) Yönetim Kurulu 2024 Yılı Nisan Ayı Olağan Toplantısı, Valimiz Sn. Birol Ekici Başkanlığında Edirne Valisi Sn. Yunus Sezer, Kırklareli Belediye Başkanı Derya Bulut ve TRAKYAKA Yönetim Kurulu üyelerinin katılımlarıyla Kırklareli'nde gerçekleşti.’’ ifadeleri yer aldı.

Haber: Arzu Dursun Atay