Vize İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitim-öğretim alanında gösterdikleri üstün gayret ve başarılar dolayısıyla ilçedeki okullardaki idareci, öğretmen ve memurlardan oluşan 15 personele "Başarı Belgesi" verdi. Belgeler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir tarafından takdim edildi.

Tören sırasında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Akdemir, okulların yaşayan ve dinamik sistemler olduğunu vurgulayarak, öğrenciler için okulu sadece bir eğitim mekanı olarak değil, yaşam alanı, oyun alanı ve her türlü bilgi kaynağı olduğunu belirtti. Akdemir, öğretmenlerin farklı çalışmalar yaparak öğrencileri okula bağlayıp güzel işler başarabileceğini ifade etti.

Müdür Akdemir, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ‘’Okullarınız yaşayan ve dinamik sistemler. Öğrencilerimiz için okullar ev, yaşam alanı, oyun alanı ve her türlü bilgi kaynağıdır. Siz öğretmenler ne kadar farklı çalışmalar yaparsanız öğrencileri okula bağlayıp çok güzel işler yapabilirsiniz. Okullarımızda akademik, sanatsal, bilimsel, sportif faaliyetler olduğunu görüyoruz daha da ileriye götüreceğinize inanıyorum. Öğrencilerimizin gülümsemeleri için yapılacak çalışmaları destekliyor ve tüm çalışma arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ediyorum’’

Sahnede Hünerlerini Sergilediler Sahnede Hünerlerini Sergilediler

Haber: H. Murat Taner